YEAR COACH CAPTAIN VICE CAPTAIN RESULT GRADE
1971 Kerry James Kerry James Erroll Grieve Third  3rd Div
1972 Rod Ward Rod Ward Graeme Eime Fourth 2nd Div
1973 Graeme Eime Graeme Eime Norm Pilbeam Runners Up  2nd Div
1974 Eric Joiner Eric Joiner Graham Howatt Runners Up  2nd Div
1975 Eric Joiner Eric Joiner Graham Howatt PREMIERS 2nd Div
1976 Wes Smith Wes Smith W. (Bill) Renwick PREMIERS 2nd Div
1977 Wes Smith Wes Smith W. (Bill) Taylor Fifth 1st Div
1978 Wes Smith / Maurie Gale Maurie Gale David Direen Sixth 1st Div
1979 W. (Bill) Thripp Maurie Gale Keith Delooze Fifth 1st Div
1980 Pat Wellington Pat Wellington Maurie Gale Fifth 1st Div
1981 Pat Wellington Pat Wellington Keith Delooze Third  1st Div
1982 Ray Johns Russell Matheson John Goswell Runners Up  S.F.L
1983 Ray Johns Russell Matheson Rod Miles Sixth S.F.L
1984 Warren Ledger Warren Ledger A. (Tony) McGivern Fourth S.F.L
1985 Guy Wynn Gary Spillane Graham Crispin Sixth S.F.L
1986 Rob Barrett Rob Barrett Adam Harris Third  S.F.L
1987 Rob Barrett / Gary Spillane Rob Barrett / Gary Spillane Mick Toy Fourth State
1988 Gary Spillane Gary Spillane Mick Toy Fourth State
1989 Ray Johns Stephen Barratt Doug Scholz Seventh State
1990 Ken Tucker Stephen Barratt Mick Coen Eighth State
1991 Ken Tucker / Gary Spillane Stephen Barratt Gary Manuel Seventh S.F.L
1992 Rob Phillipson / Trevor Clisby Stephen Barratt Gary Spillane Seventh S.F.L
1993 Leo Browne Stephen Barratt Trevor Clisby Fourth S.F.L
1994 Leo Browne Kim Klomp Peter Dixon Sixth S.F.L
1995 Stephen Barratt Gerard Mimmo Peter Dixon Runners Up  S.F.L
1996 Stephen Barratt Gerard Mimmo Peter Dixon Runners Up  S.F.L
1997 Stephen Barratt Gerard Mimmo Peter Dixon Sixth S.F.L
1998 Peter Bennett Gerard Mimmo Tony Redshaw Runners Up  S.F.L
1999 Peter Bennett Anthony Brawn Tim Hall / Paul Gooley Third  S.F.L
2000 Peter Bennett Anthony Brawn Tim Hall / Barnaby Howarth PREMIERS Sydney AFL
2001 Danny Ryan Anthony Brawn Tim Hall / Barnaby Howarth Fourth Sydney AFL
2002 Danny Ryan Anthony Brawn Ashley Bell / Peter Carey Seventh Sydney AFL
2003 Danny Ryan Anthony Brawn Ashley Bell / Tim Nunan Fifth Sydney AFL
2004 Danny Ryan Barnaby Howarth Ashley Bell / Sebastian Parker Fourth Sydney AFL
2005 Danny Ryan Barnaby Howarth Sebastian Parker Third  Sydney AFL
2006 Michael Cousens Michael Talbot / Sebastian Parker PREMIERS Sydney AFL
2007 Michael Cousens Sebastian Parker Justin Barratt / Alastair Richardson Third  Sydney AFL
2008 Michael Cousens Sebastian Parker Alastair Richardson / Charlie Richardson PREMIERS Sydney AFL
2009 Michael Cousens Alastair Richardson /  Charlie Richardson Brant Jack Fourth Sydney AFL
2010 Kevin Eynaud Alastair Richardson / Sebastian Parker Damien Dell’Aquila Fourth Sydney AFL
2011 Kevin Eynaud Damian Dell’Aquila / Matthew Carey Brant Jack Fifth Sydney AFL
2012 Chris Yard Damian Dell’Aquila / Matthew Carey Third Sydney AFL
2013 Chris Yard Damian Dell’Aquila / Matthew Carey Runners Up Sydney AFL
2014 Chris Yard Damian Dell’Aquila / Matthew Carey Runners Up Sydney AFL
2015 Chris Yard Damian Dell’Aquila / Matthew Carey PREMIERS Sydney AFL
2016 Chris Yard Matthew Carey / Tom Angel Fifth Sydney AFL
2017 Chris Yard Matthew Carey / Tom Angel PREMIERS Sydney AFL
2018 Chris Yard Tom Angel Sixth Sydney AFL
2019 Chris Yard Tom Angel Fifth Sydney AFL
2020  

Chris Yard

Daniel Fiedler

 

Tom Angel

Eleanor Rugg

 

 

Charlotte Owen

 

Fourth

Seventh

 

Sydney AFL

2021  

Chris Yard

Daniel Fiedler

 

Tom Edmonds

Eleanor Rugg

 

 

Lisa Maynard / Charlotte Owen

 

Fifth

Ninth

 

Sydney AFL